augusztus 14, 2014 Vendégségben Sepsikőrőspatakon 2014 Június 19 2014 augusztus 14-én Kiss György Sándor Sepsikőrőspatak polgármesterének, Henning László Kovászna Megyei Tanács alelnökének és Zsigmond Sándor alapítvány elnöknek a vendégei voltunk. A műsorvezető-szerkesztő: Toth Béla Műsorunk a 2014 június 19-i műsor ismétlése! Jelölj meg minket preferált forrásként a Google Keresőben
Vendégségben Küküllőkeményfalván (Hargita megye) 2013 szeptember 5-én a Hargita megyei KÜKÜLLŐKEMÉNYFALVA vendégei voltunk. Meghívottainkkal,...
VENDÉGSÉGBEN – Gáll Levente A 2025 március 13-án közvetített VENDÉGSÉGBEN A MAROSVÁSÁRHELYI RÁDIÓ című...