• USD4.5777 RON
  • GBP5.8147 RON
  • HUF1.2880 RON

Két székely magyar bajnok!

Két erdélyi asztaliteniszező is felállhatott a dobogó legfelső fokára a Budapesten megrendezett egyéni és páros U21-es és felnőtt országos bajnokságon.

A sepsiszentgyörgyi Bálint Bernadett (a dobogó legmagasabb fokán baloldalt), szekszárdi csapattársával, Imre Leilával a felnőttek női párosversenyében aranyérmet szerzett, miután a döntőben legyőzte az U21-es bajnok marosvásárhelyi Fehér Orsolya (a fotón baloldalon a legszélső) és csapattársa, Hartbich Leonie kettőst.

Bálint Bernadett ugyanakkor a felnőttek egyéni versenyében bronzérmes lett.  A Kispadon arról kérdeztük, melyik érmére büszkébb?

Fehér Orsolya a felnőtt páros ezüst és az U21-es páros arany mellett, korosztályában megnyerte az egyéni versenyt is, éppen párostársát legyőzve a döntőben.

Mindkét asztaliteniszező reméli, hogy részt vehet az áprilisi hazai rendezésű felnőtt világbajnokságon.