Életmentő percekkel bővül a Marosvásárhelyi Rádió kínálata
Múlt év decemberétől a “Jó reggelt, Erdély!” műsorában a Marosvásárhelyi Rádió és a Maros Megyei Hegyi- és Barlangimentő Szolgálat közös projektje révén egyedi és informatív percekkel bővült az adás.
A cél, hogy a hallgatók hasznos tanácsokat, biztonsági tippeket, valamint érdekes háttérinformációkat kapjanak a természetjárásról, az elsősegélynyújtásról és a hegyimentés világáról. Ez az együttműködés nemcsak a természetkedvelőknek szól, hanem mindenkinek, aki szeretné jobban megismerni a hegyek és a mentőszolgálat különleges kapcsolatát. Szutor Zsiga orvos, hegyimentő tanácsai hétről hétre frissülnek, gazdagítva a műsor tartalmát:
Nagy István színművész, rádiós műsorvezető, szerkesztő. [audio mp3="https://www.marosvasarhelyiradio.ro/wp-content/uploads/2020/11/DALMA-KERDEZ-Nagy-Istvan.mp3"][/audio]