• USD4.6500 RON
  • GBP5.8180 RON
  • HUF1.2774 RON

Székelyudvarhely megynerte a döntő első mérközését

Székelyudvarhely nyerte a teremlabdarúgó bajnokság döntőjének első mérkőzését. Jakab Zoltán tanítványai nagyon elszántan játszottak és a gólnélküli első félidő után, Mihály Zoltán bombagóljával megszerezték a vezetést.

Nem sokáig tartott az előny, ugyanis a Marosvásárhelyi City’US játékosa, Nicusan, két perc múlva kiegyenlített. A gól után ismét lenyugodtak a kedélyek, a 38. percben Răducu kihagyta a kihagyhatatlant, majd Szőcs László is eldönthette volna a találkozót, de kihagyta és jöhetett a hosszabbítás. A ráadásban sem esett gól, így öt méteresekre került sor. A büntetőlövések is sokáig tartottak, a hetedik párosig senki sem hibázott. Ekkor Carlao bal kapufát lőtt, érkezett Kovács, és eldöntötte a találkozót. Marosvásárhelyi City’us-Futsal Klub Székelyudvarhely 1-2 (1-1, 1-1, 1-1, 0-0) – büntetőkkel 6-7. Folytatás két hét múlva Udvarhelyen.