Látványos megújulás vár Maroshévíz központjára
Maroshévíz városa a Közép-Romániai Regionális Fejlesztési Ügynökséggel több mint 12,2 millió lej értékű finanszírozási szerződést írt alá, amelynek keretében a Központi Park és a Mioriţa Park területét teljesen átalakítják, és modern, zöld, barátságos közterekké alakítják át.
A központi területen található közterek felújításával a projekt egyszerre több célkitűzést is megvalósít: a gyalogos infrastruktúra modernizálását, a lakosok életminőségének javítását, a zöldterületek bővítését, valamint a város turisztikai vonzerejének növelését.

A felújítás részleteiről Bodor Attilát, Maroshévíz alpolgármesterét kérdezte Zillmann Zsuzsa, akivel kitérnek arra is, hogy az önkormányzat miként döntött a szerencsejátékokat illetően.



