• FM: 106,8 Mhz • 96 Mhz • 92,3 Mhz
  • AM: 1323 Khz • 1197 Khz • 1593 Khz
My Social Profile
Marosvásárhely, Romania
  • Valuta árfolyam

  • EUR5.0677 RON
  • USD4.3157 RON
  • GBP5.8708 RON
  • HUF1.2690 RON

Keresik a férfit, aki Mezőméhesen rágyújtotta a házat a volt élettársára

Mintegy 400-an – rendőrök, erdészek, vadőrök és hegyimentők – keresi azt a férfit, aki a gyanú szerint kedden reggel szándékosan rágyújtotta a házat volt élettársára a Maros megyei Mezőméhesen – közölte a rendőrség.

A házban egy 46 éves nő lakott, aki segélyhívást adott le, miután a lángok felcsaptak. Azt is jelezte, hogy a lánya bent lehet az égő házban. A tűzoltók az oltás után egy elszenesedett holttestet találtak, és megállapították: gyújtogatás történt.

Fotó: Maros Megyei Rendőr-főkapitányság

A fő gyanúsított, a 37 éves Gânj Emil ellen korábban már elfogatóparancsot adtak ki családon belüli erőszak és távoltartási végzés megszegése miatt. A férfit egyszer már elítélték minősített emberölésért, 2020-ban szabadult a börtönből. A rendőrség országos körözést adott ki, nyilvánosságra hozták a fényképét, és a lakosság segítségét kérik a megtalálásához. A hatóságok figyelmeztetnek: ha valaki felismeri Gânj Emilt, ne próbálja meg feltartóztatni, hanem azonnal hívja a 112-es segélyhívót.

Forrás: Agerpres


július 9, 2025