• GBP5.8125 RON
  • HUF1.2610 RON

Hetedikek nyolcszázon

Hetedik lett a magyar női 4×200 méteres gyorsváltó a tokiói olimpián.

A Jakabos Zsuzsanna, Veres Laura, Késely Ajna és Kapás Boglárka összeállítású váltó az orosz, a német és a francia csapattal csatázott a mezőny hátsó felében, végül utóbbit megelőzve a hetedik helyen ért célba. Az aranyat a világcsúcsot úszó kínaiak nyerték, mögöttük az Egyesült Államok és Ausztrália zárt érmes helyen. A futam után a lányok elégedettek voltak az eredménnyel és örültek a hetedik helynek.

A mai nap még két elődöntőben is érdekeltek voltunk, így például az ötödik olimpiáján szereplő Cseh László újabb egy nappal meghosszabbította pályafutását, miután a 8. idővel jutott be a férfi 200 méteres vegyesúszás döntőjébe. Ugyanakkor kellemes meglepetést okozott a férfi 200 háton Telegdy Ádám aki a 4. legjobb idővel jutott be a holnapi fináléba.