• USD4.6361 RON
  • GBP5.8194 RON
  • HUF1.2736 RON

Hazai pályán is kikapott a HSC Csíkszereda

A vasárnapi kupadöntőn elszenvedett vereséget követően tegnap este hazai pályán is kikapott a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a Brassói Coronától.

A tegnap esti Mol ligás meccsen a brassói gárda 4-1-re győzött. A találkozón egy karitatív eseményre is sor került. A „Dobj egy macit” akcióra az első csíki gólnál, az 55. percben került sor, amikor sok száz plüssállat repült a jégre. Az összegyűlt játékokat a Dévai Szent Ferenc Alapítvány által működtetett Csíksomlyói Szent István Gyermekvédelmi Központnak adják majd át.

A jégkorong Mol Liga tegnap esti eredményei: HSC Csíkszereda-Brassói Corona 1-4 és Dunaújvárosi Dab.Docler-Érsekújvári HC 2-3. A rangsor élén az Érsekújvár áll 57 ponttal, második és harmadik a Miskolc és a Dunaújváros egyaránt 56-56 ponttal. A negyedik helyen álló Brassói Coronának 50 pontja van, a sereghajtó Csíkszeredának pedig mindössze 14.