• USD4.6386 RON
  • GBP5.8067 RON
  • HUF1.2671 RON

Győzelemmel mutatkozott be Cristian Pustai a marosvásárhelyi ASA kispadján

Küzdős, iramos és látványos focit láthatott az, aki hétfő este a Marosvásárhelyi ASA – Kolozsvári CFR első ligás mérkőzést választotta. A hazaiak kispadján bemutatkozott Cristian Pustai edző, aki értékes három ponttal indította pályafutását Marosvásárhelyen.

Az első félidőben mindkét együttes többször is helyzetbe került, a hazaiak még büntetőt is hibáztak, de a 42-ik percben Ioan Hora góljával megszerezte a vezetést az ASA és nyugodtan ment pihenni. A második félidőben felgyorsult a játék és egymást követték a helyzetek, hol a kolozsvár, hol az ASA veszélyeztetett.

Mikor még tíz perc volt hátra, N’doye eldöntötte a találkozó kimenetelét, méghozzá egy bombagóllal. Amauri passzát, húsz méterről a bal felső sarokba lőtte és ezzel eldőlt a mérkőzés. Marosvásárhelyi ASA – Kolozsvári CFR 2-0