• USD4.6253 RON
  • GBP5.7992 RON
  • HUF1.2777 RON

Drámai végjáték a jégkorong MOL Ligában

Drámai végjátékban kapott ki a HSC Csíkszereda a jégkorong MOL Ligában. A csíkiak parádésan kezdtek a Ferencváros otthonában, és már 72 másodperc után Molnár Zsombor találatával vezetést szereztek, Marek Curilla pedig a hatodik percben megduplázta az előnyt.

A második harmad 7. percében Bíró Tamás már a harmadik vendéggólt jegyezte, ekkor pedig kevesen gondolták, hogy a Ferencváros örülhet a végén. Két perccel a vége előtt még két góllal vezettek a csíkiak, de a Fradi egy távoli lövése a kapuvason csattant, a hátul helyet foglaló bíró pedig gólt ítélt.

A szabálytalan gólt követően az utolsó másodpercben Kiss Gábor a középre betett korongot ütőjével vagy korcsolyájával juttatta a hálóba és hosszabbításra mentette a meccset. A ráadásban hamar eldőlt a találkozó, 64 másodperc után ismét jött Kiss, és eldöntötte a meccset. Ferencváros – HSC Csíkszereda 4:3

Szintén tegnap, a brassói Corona idegenben győzte le az Újpestet szintén 4:3-ra. Ma a Debrecen-Érsekújvár és Dunaújváros-Miskolc találkozókat rendezik 19 órától.