• GBP5.8059 RON
  • HUF1.2827 RON
Fotó: A Csíkszeredai Sportklub hivatalos facebook oldaláról

Budapest megleckéztette a Sportklubot

Nyolc fordulóval az alapszakasz vége előtt 5 pont maradt a Csíkszeredai Sportklub lemaradása a hatodik, rájátszást jelentő helyen álló Ferencvárossal szemben a jégkorong MOL Liga alapszakaszában. A csíkiak tegnap este hazai pályán négygólos vereséget szenvedtek a listavezető Budapesti MAC együttesétől. A Brassói Corona hosszú szünet után nyert újra, a barcasági együttes az Újpest csapatát győzte le. Az eredmények: Csíkszeredai Sportklub–Budapesti MAC 2–6 és Brassói Corona–Újpest 5–4 – hosszabbítás után. A rangsor élén a Budapesti MAC áll 98 ponttal, második a Miskolc 95, harmadik pedig a Fehérvár 74 ponttal. A hetedik helyen álló Csíkszeredának 48 pontja van, a sereghajtó Brassónak pedig 21. Ma délután és este a román-bajnokságban érdekeltek az erdélyi hokicsapatok. A Csíkszeredai Sportklub délután fél 6-tól a Bukaresti Sportul Studențesc együttesét fogadja, a Gyergyószentmiklósi Progym pedig egy órával később, fél 7-től a Brassói Coronát látja vendégül.