• USD4.6500 RON
  • GBP5.8180 RON
  • HUF1.2774 RON

Brassó nyerte a jégkorong MOL Liga erdélyi rangadóját

A HSC Csíkszereda jól kezdte a találkozót és több helyzetet is kidolgozott, mint a hazaiak, de a kapusok a helyükön voltak. A gólcsendet végül Bíró Ottó törte meg az első harmad hajrájában.

A második harmadra egy jóval keményebb brassói csapat korcsolyázott ki, aminek meg is lett az eredménye. Előbb Molnár Zsolt, majd Petres Tivadar volt eredményes. Csíki részről Nagy István kapuvasat lőtt, majd Satek hagyott ki egy nagyobb helyzetet. Az utolsó harmadban a brassóiak a maguk javára billentették a mérkőzést. A 49. percben előbb emberelőnybe kerültek, amellyel még nem tudtak élni, majd az 55. percben Klouda eldöntött mindent. A hajrában pedig a HSC hiába hozta le kapusát ez nem segített. Brassói Corona – HSC Csíkszereda 3-1
Szintén tegnap este Érsekújvár-Debrecen 4-3 (1-0, 1-1, 2-2).