• GBP5.8067 RON
  • HUF1.2671 RON

A döntő elúszott, bronzért játszanak a női vízilabdázók

Türelmetlen és pontatlan játékot mutatott a magyar női vízilabda válogatott Spanyolország ellen a tokiói olimpia elődöntőjében.

Bíró Attila együttese végig futott az eredmény után, a spanyolok az első negyedet 2-0-ra hozták le, majd a harmadik negyedben sikerült ugyan két gólt dobni, de az első gólunkra is 12 percet kellett várni. Igaz ekkor a játékvezetők lettek a főszereplők, döntéseik miatt a magyar szövetségi kapitány többször reklamált, kapott is egy sárga lapot. Félidőben 5-2 volt az állás, ekkor Szilágyi Dorottya még felcsillantotta a reményt, de a spanyolok csak szórták a gólokat. 8-4-ről sikerült még visszajönni a játékba 8-6-ra és még hátra volt négy és fél perc, amikor úgy tűnt sikerülhet. De, négy támadásunk is meghiúsult, mindent kihagytunk. Biró Attila a meccs után elmondta sajnálja, hogy így alakult, mert ez a spanyol csapat verhető lett volna: