Egy szenvedélybeteg láthatatlan harca
A Marosvásárhelyi Rádió Összhang
(2026.július 1-jén, szerdán délután hat órától élőben)
című műsorának tartalmából:
Mit él át valójában egy szenvedélybeteg? Mi zajlik a felszín alatt, amikor a külvilág csupán a következményeket látja? A soron következő Összhangban a függőség belső világáról beszélgetünk: a kontroll elvesztéséről, a kényszerekről, a szégyenről, a bűntudatról és arról, hogy van-e út a remény és a felépülés felé.
Kozma Ferenc pasztorális tanácsadó, addiktológiai konzultáns, lelkigondozóval az Összhang szerkesztő-műsorvezetője, Nagy-Bodó Tibor beszélget.