Nyári kaland és lelki fejlődés Bedében – táborba hív a Solidaris Egyesület
A Solidaris Egyesület idén nyáron is szeretettel várja a gyerekeket és a fiatalokat táborba a nyárádmenti Bedébe, ahol a kikapcsolódás mellett az érzelmi intelligencia fejlesztése kerül a középpontba.
A Gólya-tábor július 13-17. között, a kisebbek első táborélményéhez igazítva, sok játékkal, biztonságos közegben és közösségépítő programokkal várja a 7-11 éveseket.
A Selfie-tábor a 12-17 éveseket szólítja meg augusztus 10-15. között, ahol a „selfie” nem a tökéletes fotóról, hanem az önismeretről szól. A résztvevők játékos és interaktív foglalkozásokon fedezhetik fel saját érzéseiket, megtanulhatják felismerni és kifejezni az érzelmeiket, fejleszthetik az empátiát, miközben új barátságokat kötnek és felejthetetlen élményekkel gazdagodnak.
A telefonmentes táborok célja olyan készségek fejlesztése, amelyek egész életükben elkísérik őket: önbizalom, együttműködés, elfogadás és érzelmi tudatosság. Minderre lehetőség van Bedében, az Erdélyi Népfőiskola helyszínén, ahol a természet, a közösség és a keresztyén értékek találkoznak.
A nyári gyermekprogramokról Sajó Enikő, a Solidaris Egyesület alelnöke számolt be.



