Magyarországon egyeztettek a Visegrádi Négyek
Több mint két év után ismét kormányfői szinten egyeztettek a Visegrádi Négyek.
A gödöllői találkozó ugyan nem jelentette a V4-ek teljes politikai újraegyesítését, de arra alkalmas volt, hogy a felek újra azonosítsák azokat a területeket, ahol közös érdekük lehet a fellépés. Ezekről a területekről, a csúcstalálkozó belpolitikai hasznáról, valamint a V4-ek esetleges bővítéséről kérdezte Tálas Pétert, a Stratégia és Védelem Konzultációs Csoport biztonságpolitikai elemzőjét Hamar Mátyás Ruben.



