Közönségi támogatással Amerikába: újra látható a „Woven” Marosvásárhelyen
A marosvásárhelyi táncélet egyik meghatározó alakja, Baróti Kiki újra színpadra viszi különleges előadását.
A táncosként, koreográfusként és a Kiki’s Dance Lab alapítójaként ismert alkotó évek óta dolgozik azon, hogy a mozgás erején keresztül segítsen gyerekeknek és felnőtteknek önmaguk elfogadásában és megélésében.
Április 25-én és 26-án ismét látható lesz a „Woven” című táncelőadás, amely nemcsak művészi élményt kínál, hanem személyes üzenetet is hordoz az önazonosságról és a közösség erejéről. Az alkotók minden érdeklődőt szeretettel várnak-legyen szó táncosokról vagy olyanokról, akik egyszerűen csak nyitottak egy inspiráló estére.
Az esemény különleges jelentőséggel bír a csapat számára: a fellépések támogatása hozzájárul ahhoz, hogy közelebb kerüljenek egy nagy álmuk megvalósításához. Céljuk, hogy versenycsapatukkal idén júliusban kijussanak az Egyesült Államokban megrendezett World of Dance versenyre. Mi is támogathatjuk sikerüket azzal, hogy elmegyünk az előadásaikra.
Baróti Kiki táncossal, koreográfussal beszélgettünk a Jó reggelt, Erdély!-ben: